základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 11.12. 2020 Autor článku Autor: Mgr. Ladislava Kotačková

Fotosoutěž Vv Místo, kde žiji- ocenění


Koncem září byla vyhlášena fotografická soutěž, a to v kategorii „Místo, kde žiji“ a „Volné téma“. Devět nezávislých porotců vybíralo z více než 60 fotografií – a měli to skutečně těžké, protože umělecká kvalita byla opravdu vysoká, jako od profesionálů. Oba vítězové získali sošku Oskara, pro všechny umístěné na 1.-3. místě věnovala škola USB flash disky 16 GB. Tato odměna byla předána i za kolekci snímků přírody jako mimořádné ocenění.V 1. kategorii zvítězil Jakub Wolf 8.B, 2.místo získal David Man 9.C a 3.místo Nela Pijáková 9.C. Ve 2. kategorii patřilo vítězné foto Adamu Guričovi 9.A,  2. místo obsadil Šimon Smítal 8.C a 3. místo Marek Mahdal 9.C. Mimořádné ocenění bylo uděleno Šimonu Juřicovi z 8.B. Fotografie najdete v galerii. Fotky jsou seřazeny za sebou od 1. do 3. místa v obou kategoriích, následuje fotka z kolekce Šimona Juřici. Pak jsou tam fotografie sestaveny bez pořadí, a to ty, ze kterých se vybíraly fotky vítězné. Vítěze 1.kategorie Jakuba Wolfa jsme nemohli vyfotit kvůli nepřítomnosti ve škole, ale vítěze 2. kategorie Adama Guriču Vám představit můžeme i se soškou Oskara. Fotografie žáků byly tak pěkné, že minimálně 12 z nich bude navíc použito na výzdobu školní chodby na přístavbě ve 2.patře. Všem velmi blahopřejeme a děkujeme i ostatním žákům, kteří se soutěže zúčastnili. FOTOGALERIE.