základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 26.01. 2016 Autor článku Autor: admin .

Florbalový turnaj O POHÁR HEJTMANA

Ve sportovní hale v Uherském Brodě uspořádala ZŠ Pod Vinohrady ve spolupráci s DDM florbalový turnaj "O POHÁR HEJTMANA". Turnaje se zúčastnilo 14 družstev z 10 ZŠ Zlínského kraje, celkem hrálo 127 chlapců a děvčat.

 

FOTKY ZDE

 

14 družstev bylo rozlosováno do 4 základních skupin, ve kterých se hrálo systémem každý s každým. Po skupinách následovaly vyřazovací boje o celkové umístnění. V turnaji bylo sehráno 30 utkání, ze kterých vzešlo následující pořadí medailistů:


1. místo  5. ZŠ Zlín

2. místo  ZŠ Na Výsluní Uh. Brod

3. místo  ZŠ Sportovní Uh. Hradiště


Nejlepší hráči jednotlivých družstev:

ZŠ Bojkovice – František Matula, ZŠ Pod Vin. „D“ – Michaela Valášková, ZŠ Prakšice – Matěj Helísek, ZŠ Bánov – František Tvrdoň, ZŠ Březová – Josef Čaňo, ZŠ Pod Vin. „B“ –Tomáš Novotný, ZŠ Pod Vin „A“ - Denis Zlámal, ZŠ Sportovní „B“ – Vojtěch Vjazanko, ZŠ Otrokovice – Honza Pech, ZŠ Uh. Ostroh – Michal Hendrych, ZŠ Sportovní „A“ – Patrik Volas, ZŠ Mariánské nám. – Michal Christov, ZŠ Na Výsluní – Radim Kegler, ZŠ Zlín – Sebastian Poslt


All stars team:

Patrik Volas ZŠ Sportovní UH

Sebastian Poslt – golman ZŠ Zlín

Radim Kegler ZŠ Na Výsluní UB

Michal Christov ZŠ Mariánské náměstí UB


Všichni účastníci turnaje obdrželi drobné ceny (pití Hello, Delissa, florbalový míček) nejlepší hráči jednotlivých družstev obdrželi čokoládu. Hráči vybraní do All stars teamu byli oceněni medailí, florbalovou holí a brankářskou maskou. 

Všechna družstva obdržela diplom, družstva na 1. – 3. místě získala medaile a poháry.

Akce byla podpořena Zlínským krajem.

Mgr. Zdeněk Moštěk – ředitel turnajePřiložené soubory:
- Výsledky florbalovy turnaj o pohar hejtmana 2016