základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 08.12. 2017 Autor článku Autor:

Florbalovo - mikulášský turnaj

Mikulášský turnaj v kroužcích školní družiny probíhá již několik let. Je rozdělen na dvě stejné části (dva tréninky), z kterých se pak udělá konečný výsledek. Děti hrají na dvou hřištích, tudíž odpočívá pouze jeden tým. Výsledky a umístění dětí můžete vidět na fotografiích.

Pro některé děti to byl úplně první turnaj v životě. Objevily se i slzy zklamání z touhy po poháru nebo jen proto, že chtěly dát gól a nepodařilo se. Děti se při společném turnaji naučily základním pravidlům, střídání, aby opravdu hrály všichni v týmu, navzájem se povzbudily a celkově spolupracovaly. Pokud se stalo, že někdo nerozuměl pravidlům, pan rozhodčí mu vše vysvětlil.

Všichni si turnaj užili a hlavně ve zdraví  přežili.

FOTO ZDE