základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 16.11. 2017 Autor článku Autor: admin .

Florbalové týmy postupují do krajského finále

Naši florbalisté v kategorii chlapci 6. - 8.ročník po vyhraném okrskovém kole zvládli s přehledem také okresní finále a zaslouženě postoupili do krajského finále. Naši borci postupně porazili ZŠ Bojkovice 11:1, ZŠ Uherský Ostroh 3:2 a na závěr si poradili se ZŠ Sportovní Uherské Hradiště 7:1.

 

Sestava: Daníček ( G), Novotný, Nerušil, Maleňák, Vít, Ondrůšek, Meindlschmid, Šobáň V. a O., Kůřil, Zlámal, Tlach, Procházka, trenér Daněk. 

 

Také mladší žákyně projely turnajem jako nůž máslem. Zúročily výhodu pravidelného florbalového tréninku a postupně si poradily se soupeřkami z Gymnázia UH (8:0), Prakšic (9:0), Sportovní UH (2:0) a Šumic (11:1). Snad se jim i v krajském finále bude výsledkově dařit obdobně, herně by však mělo dojít ke zlepšení.

 

Sestava: Pomykalová (G), Ondrůšková (G), Smetanová, Polášková, Gajdošová, Valášková, Štefánková, Buráňová, Kubišová, Horáková, Vaculíková, Jančářová, Josefíková, trenér Králík.

 

Krajské finále je na programu 12. 12. v Uherském Brodě. Přiložené soubory:
- vysledky florbal okres CH,D III 1117
- florbal kluci 6-8 2017