základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 29.05. 2016 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

FLORBALOVÁ PŘÍPRAVKA OVLÁDLA TURNAJ V PŘEROVĚ

Naši žáci v barvách 1. AC Uh. Brod obsadili 1. místo na výborně obsazeném turnaji „ O Pohár primátora“. Soupeření 16 týmů z celé Moravy se uskutečnilo v neděli 29. 5. v Přerově. Naši nejmladší florbalisté nejprve suverénně vyhráli svoji skupinu, když ve 3 zápasech vstřelili 29 branek a obdrželi jedinou. Ve čtvrtfinále si s přehledem poradili se Zlínem 5:0 a v semifinále s Přerovem 4:1. Napínavé finále s FBC Karviná v bouřlivém prostředí naplněné haly skončilo v normální hrací době 2:2. V prodloužení vzal osud zápasu do svých rukou nejlepší střelec týmu Obadal, který zkompletoval hattrick a trefou na 3:2 zápas ukončil.

Pochvalu za vynikající reprezentaci školy i města zaslouží všichni členové družstva i početný fanklub z řad rodičů.  

  

Na celkovém skóre 41:4 se podíleli: Obadal 14+4, Novotný 7+10, Antonín 4+7, Dubrava 6+2, Mikš 1+0, Krastev 5+0, Daněk 2+3, Preč 0+1, Kelíšek 0+3, Grumel 2+1, brankářka Ondrůšková.

 

trenéři Zdeněk Moštěk, Dagmar Mandíková  

 

 

FOTA ZDE: