základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 18.03. 2016 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

FLORBALOVÁ JÍZDA POKRAČUJE

Potřetí v řadě bude mít ZŠ Pod Vinohrady Uh. Brod zastoupení ve Velkém finále celostátního florbalového turnaje žáků 1. stupně ZŠ "Think. Blue. cup". Po vítězstvích chlapců v letech 2014 a 2015 se  tentokrát utkají o titul nejlepšího školního florbalového týmu ČR děvčata. Soupeřkami jim bude 5 nejlepších týmů, které se do tohoto finále probojovaly přes okresní, krajská a kvalifikační kola.

Poslední krok na cestě do Prahy, kde se v sobotu 16.4. finále koná, byl turnaj 8 krajských vítězů z východní části republiky, který se uskutečnil 17.3. v Olomouci.  Jen první tři týmy postupovaly a hráčky ZŠ Pod Vinohrady Blanka Gajdošová, Tereza Smetanová, Míša Valášková, Nikola Kubišová, Kristýna Polášková, Renata Chládková, Martina Smetanová, Karolína Kreislová, Elena Smíšková a Iveta Klimentová si účast v Praze zajistily 2. místem.

Do All stars týmu turnaje byla, stejně jako vloni, vybrána brankářka Míša Ondrůšková, družstvo trenérsky vedl Aleš Řezníček, asistent Zdeněk Moštěk.