základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 15.01. 2017 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

Florbalistky stříbrné v krajském finále Poháru ZŠ

Ve středu 11.1. se ve sportovní hale Uh. Brod uskutečnilo krajské finále celostátního florbalového turnaje žáků 1. stupně Pohár ZŠ ". V turnaji děvčat startovalo 9 týmů a naše florbalistky v něm po 5 vítězných zápasech postoupila do finále. V něm jim ovšem porážku 3:0 ze skupiny vrátila děvčata ze Vsetína poměrem 3:2 a vybojovala si tak postup do kvalifikace o republikové finále. Školu reprezentovaly: Kubišová, Polášková M., Ondrůšková, Klimentová, Kreislová, Janůšová, Majzlíková, do All stars týmu turnaje byla vybrána Martina Smetanová, družstvo vedl Aleš Řezníček.

 

 

Chlapci si museli účast mezi 10 nejlepšími týmy kraje vybojovat a v těžké konkurenci se jim nepodařilo zvítězit ani v jednom ze 4 utkání. Přestože výsledkově neuspěli, herně za nejlepšími týmy výrazně nezaostávali a především výkony hráčů, kteří mohou startovat v soutěži za rok či za dva jsou velkým příslibem do budoucna. Družstvo tvořili: Šobáň V., Daněk, Procházka, Flekač, Meindlschmid, Obadal, Dubrava, Antonín D., Novotný J., Guriča, Kelíšek, Krastev, Soukeník, Vaculík, družstvo vedl Zdeněk MoštěkPřiložené soubory:
- foto chlapci