základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 07.12. 2016 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

Florbalisté prohráli až ve finále

V úterý 6.12. se v Uh. Hradišti konal tradiční  Mikulášský turnaj žáků 1. stupně ve florbalu. Mezi 14 celky z celého okresu se neztratily ani 2 týmy mladých florbalistů naší školy. Družstvo  „A“, složené ze starších chlapců, hrálo velmi dobře a získalo v 6 zápasech 10 bodů, což ale při vyrovnanosti skupiny na postup do semifinále nestačilo. Velkou pochvalu zaslouží družstvo „B“,  ve kterém sice hráli nejmladší chlapci a děvčata, ale dokázali postoupit až do finále turnaje, přestože nastupovali proti mnohem starším družstvům. Z jednotlivců podali nejlepší výkon brankářka Ondrůšková a  čtveřice Dubrava, Obadal, Soukeník a Antonín. Pochvalu za výborné sportovní výkony i vystupování během akce si ale zaslouží všichni hráči.

Družstva na turnaji vedli Zdeněk Moštěk a Roman Daněk.