základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 04.06. 2011 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

FINÁLE DĚTI FITNESS - GROUPS PRAHA

AEROBIČKY  Z 1.AC SE ZÚČASTNILY MEZINÁRODNÍHO FINÁLE DĚTI FITNESS - GROUPS PRAHA

 

Malé i velké aerobičky z 1.AC Uh.Brod ukončily sezónu v soutěžích skupin finálovými úspěchy v L´DIAMONDS AEROBIC TOUR v Hluku 21.května i v mezinárodním finále DĚTI FITNESS 28.5.května v Praze.

 

L´DIAMONDS AEROBIC TOUR  21.května

V Hluku se soutěžilo podle TOPŮ, výkonnostních skupin, do kterých byla děvčata zařazena podle výsledků v jednotlivých pěti základních kolech. TOP 10 byli ti nejlepší.

MICKEY MOUSE – TOP 50 - 2.místo

KLEOPATRY – TOP 10 – 3.místo

CHEERLEADERS – TOP 30 – 2.místo

 

DĚTI FITNESS PRAHA  28.května 

Do Prahy děvčata postoupila z moravského kolo konaného v Otrokovicích. Kleopatry                      z 1. místa, Mickey Mousky ze 4. místa. Soutěž probíhala ve dvou dnech v úplně nové hale aréna Sparta poblíž O2 arény. Kromě aerobiku se soutěžilo také v zumbě, mažoretkách, street dance…Soutěžícími byly nejlepší taneční týmy z Čech, Moravy i Slovenska. Na to ,že děvčata vstávala ve 3 hodiny, podaly skvělý výkon. Kleopatry obsadily 4.místo,  nechaly za sebou všechny moravské týmy a porazily je jen favoritky z Fit klubu Pardubice, Plzně a Ústí nad Labem. Mickey Mousky skončily na výborném 5.místě, Cheerleadersky byly 8.

 

Po soutěži byl ještě čas vyrazit do centra. Mnohé z nás byly totiž po prve v Praze. Prošly jsme Václavák, lanovkou na Petřín, navštívily Bludiště, prošly se Malou Stranou a samozřejmě projely metrem.

 

 

Byla to letos dřina, ale stálo to za to! Trenérky děkují děvčatům za výdrž a snahu, rodičům za podporu a všem přejeme krásné prázdniny plné pohody, sluníčka a zábavy!

 

 

                                                     Hanka, Broňka, Vlaďka, Míša a Iveta

 

 

                                                                                                                           V.CH.

 

FOTA ZDE: