základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 13.06. 2018 Autor článku Autor: PaedDr. Vladimíra Chmelařová

Finále Aerobictour Olomouc

9. červen byl závěrem naší jarní aerobikové soutěže. Jako vždy byly jednotlivé týmy rozděleny na tři výkonnostní topy podle výsledků v jednotlivých základních kolech. Top 10 znamenal první ligu, tedy umísťování  na stupních vítězů. To se podařilo Panenkám z porcelánu a celkově skončily na krásném bronzovém místě. Naše technické týmy byly zařazeny do Top 20. Zlato si domů přivezly holky Rockstarsky, Stříbro získaly naše nejstarší se skladbou Fitness team. Chtěla bych  poděkovat našim trenérkám  Lucii Struhelkové a sestrám Terce a Kice Mahdalovým. V neposlední řadě i rodičům, kteří nás na všech kolech  podporovali a fandili mám.

FOTA: