základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 26.05. 2016 Autor článku Autor: PaedDr. Vladimíra Chmelařová

Finále Aerobictour 2016

Finále předcházelo 7 základních kol. Podle umístění v jednotlivých kolech byla děvčata zařazena do tzv. Topů. Ty nejlepší do top 10.

Naše nejmenší  Upírky získaly bronz , stejně tak i skladba Rio a Fresh dance.  Stříbro si domů  přivezla skladba Fitness girls. Na závěr sezóny musím moc všem děvčatům poděkovat za vzornou reprezentaci klubu, města a školy. Stejně tak dík patří všem trenérkám: Lucce Struhelkové, Kice Mahdalové a Monice Hubáčkové. V neposlední řadě také Vám milí rodičové, kteří jste nás podporovali, fandili nám, pomáhali s organizací soutěží.

Pokud jste ještě nestihli  vzhlédnou naše choreografie, máte možnost na Bílokarpatských slavnostech  a nebo na akademii školy předposlední školní den.

FOTO