základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 26.10. 2021 Autor článku Autor: admin .

Exkurze v Zoo Lešná 4AB

Krásného, svěžího, říjnového rána ve středu 20. října jsme po velmi dlouhé době vyrazili s dětmi na výlet mimo Uherský Brod do Zoo Lešná. Děti se opravdu hodně těšili, počasí nám dopřálo nádherný slunný den a tak jsme s velkou chutí vycestovali. 

V Zoo nás přivítali a vydali jsme se na prohlídku v doprovodu zkušeného průvodce. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací o životě vybraných zvířat – povyprávěli jsme si u supů, surikat, hyen, ptactva, opic, antilop a konečně u vytoužených slonů a čerstvého roztomilého přírustku slůňátka, na které jsme se nejvíce těšili. Nezapomněli jsme pozdravit také krále zvířat, lvího samce, který ale zřejmě ve středu neměl příliš chuť se s námi bavit a tak nás jen mrzutě odbyl...

Děti se ptali na různé zajímvosti a pan průvodce nám podal velmi atraktivním způsobem všechny informace zábavnou fomou. Na konci naší exkurze jsme si pohladili rejnoky a vydali se na cestu zpět.

Den v Zoo jsme si moc užili  a těšíme se na další podobné akce.

Třídní učitelky 4. A, B

Jolana Slováková a Markéta Budinová.

https://zsvin.rajce.idnes.cz/Exkurze_v_Zoo_Lesna_4.AB_2021/