základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 08.09. 2019 Autor článku Autor: admin .

Elektronický informační systém školy EduPage

Od 1. září 2019 přechází naše škola na nový informační systém EduPage.  Je velmi přehledný, intuitivní a předpokládáme, že komunikace rodičů a žáků se školou bude rychlejší a pro všechny příjemnější. Zároveň skončila předchozí elektronická žákovka.

 

V EduPage budete mít k dispozici třídní knihy, kde zjistíte náplň učiva v jednotlivých předmětech a některé domácí úkoly, můžete sledovat absenci vašeho dítěte, budete mít přehled o jeho známkách, najdete i informace o suplování a další možnosti, které se postupně naučíme využívat. Chvíli bude trvat, než se všichni zorientujeme, ale věříme, že to zvládneme.

 

Každý zákonný zástupce našeho žáka získá svůj jedinečný uživatelský účet, na který se bude pomocí vlastního uživatelského jména a hesla přihlašovat prostřednictvím webových stránek. Na aktuální e-mailové adresy, které jste nahlásili třídním učitelům, vám zašleme uživatelské údaje pro první přihlášení do systému. Po prvním přihlášení vám doporučujeme heslo změnit. Aby byl systém efektivní, je nutné, abyste svým dětem nesdělovali svá přístupová hesla a svůj účet si spravovali sami. Jakoukoliv informaci z vašeho účtu budeme považovat za věrohodnou.

 

Žáci dostanou přihlašovací údaje  vytištěné od třídních učitelů.


Přihlašování rodičů do školního systému Edupage

Rodiče se mohou přihlásit do nového školního systému pomocí mailu, který nahlásili a byl zadán do systému.

Otevřete si odkaz EduPage na webu školy  nebo přímo webovou stránku https://zsvin.edupage.org/

Svůj mail zadejte do uživatelského jména.

Kliknutím na "Neznám přihlašovací jméno nebo heslo" si pošlete heslo přes ověřovací kód na váš mail.

V případě problému napište na info@zsvin.cz

Můžete si také do mobilu či tabletu stáhnout mobilní aplikaci EduPage, přihlášení je stejné. Podporuje to systémy iOS, Android i Windows.