základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 10.06. 2013 Autor článku Autor: admin .

Dotazníky pro rodiče 2013

Vážení rodiče.
V příloze najdete výsledky dotazníků a mé krátké vyjádření k připomínkovaným bodům. Děkuji všem, kteří věnovali svůj čas zodpovědnému vyplnění dotazníků. Informace z nich jsou pro nás velmi cenné a jistě poslouží k pozitivnímu vývoji školy a přispějí ke spokojenosti žáků, rodičů i zaměstnanců školy.
Stejně důležitá je pro nás i zpětná vazba, máte proto možnost se i nadále jakoukoliv formou k dění ve škole vyjadřovat. Pokud budete považovat některé z mých vyjádření za nedostatečné či nesrozumitelné, kontaktujte mě na mostek@zsvin.cz. Podrobnější stanovisko k otázce školního stravování zveřejním do konce května, po zapracování projednaných opatření.

Mgr. Zdeněk Moštěk, ředitel školyPřiložené soubory:
- 2013 dotaznik-rodice-komentar
- 2013-dotaznik-pro-rodice