základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 19.04. 2023 Autor článku Autor: Mgr. Veronika Bartončíková

Dopravní soutěž družin


Ve středu 19. dubna se naše škola zúčastnila okrskové dopravní soutěže školních družin na Dětském dopravním hřišti v Uherském Brodě. Naši družinu reprezentovalo družstvo čtyř žáků druhých tříd. Žáci se před soutěží pilně připravovali. Soutěž žáci začali zdravovědou. Kde získali plný počet bodů. Dále je čekaly dopravní testy a dodržování dopravních předpisů při jízdě na kole a jízdě zručnosti. Naši malí cyklisté získali pro družinu hezké 7. místo z celkem 10 zúčastněných skupin.

Poděkování za snahu a přípravu patří těmto žákům:
Leotýně Hetmerové 2.A.
Antonínu Blahůškovi 2.A.
Lukášovi Juříkovi z 2.B.
Robinovi Juračkovi 2.B.

 

Foto: 

                               Veronika Bartončíková