základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 06.04. 2016 Autor článku Autor: admin .

Dobří holubi se vracejí

Středeční  florbalový trénink společně s našimi hráči absolvoval i náš bývalý žák, nyní hráč extraligového týmu hokejistů HC Oceláři Třinec Radim Matuš. Radim má za sebou ve svých 22 letech  118 extraligových utkání a byl i členem mládežnických reprezentací ČR  18, 19 a 20. Rád vzpomíná na léta strávená na naší škole, na svoje kamarády a třídní učitelku Miroslavu Babulovou. Aktivně se zapojil do všech herních cvičení a přestože se při hře trochu potýkal s odlišným výkladem vysoké hokejky ve florbalu a hokeji, podařilo se mu vstřelit rozhodující branku při hře bez brankáře. Nebo ho naši hráči, jako svého nového kamaráda, nechali skórovat ….. ?   Každopádně pěkné zpestření přípravy týmu před sobotní kvalifikací o MČR v Brně. Díky, Radime a co nejdříve za námi zase zajdi.