základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 20.06. 2022 Autor článku Autor: PaedDr. Vladimíra Chmelařová

DEN S POHYBEM

V neděli 19. 6. 2022 zaplnilo velkou tělocvičnu naší školy až 60 dětí, rodičů, a dokonce i prarodičů, kteří si v rámci DNE S POHYBEM, pořádaným trenérkami aerobicu 1. AC, přišli společně zacvičit a tím se rozloučit s úspěšnou sezónou 2021/2022.

 

Ukončení závodní sezóny jsme se rozhodly pojat v duchu sportovního odpoledne prožitého nejen s dětmi ale i rodiči. V programu nechyběl jak aerobic pro začátečníky a naše nejmenší závodníky, tak i aerobic pro profíky a odvážné nezkušené maminky. Do těla všem dalo zabrat i posilovací cvičení a závěrečné taneční sestavy.

 

Po tak náročném odpoledne čekala děti, maminky a tatínky sladká i slaná odměna v podobě pizz, zákusků, ovoce, buchet, sušenek či makronek. Tím bychom rodičům chtěli poděkovat za velmi bohaté občerstvení, které každý z vás obstaral, a také za odvahu a chuť zúčastnit se v tak hojném počtu. Věříme, že příští sezóna bude ještě lepší jako ta letošní a budeme se těšit, jak si zase za rok společně zacvičíme.

 

Trenérky aerobicu 1. AC


Lišková, Hniličková, Mahdalová, Havlíková

 

FOTKY A VIDEA