základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 22.12. 2015 Autor článku Autor: Mgr. Taťána Zlámalová

David Strnad - mladý spisovatel

Svůj velký sen si v předvánočním čase splnil David Strnad z 9. B. Ve čtvrtek 17. prosince se v Knihovně Františka Kožíka Uherský Brod - pobočka Máj konalo za přítomnosti kamer TV Slovácko autorské čtení z Davidovy první knihy Na cestě po Galaxii.

 

Věděli jsme, že je David vášnivý čtenář a že má brilantní sloh, ale myslím, že všichni byli překvapeni zprávou o napsání a vydání knihy. David je milovníkem science fiction a tohoto žánru se držel i ve svém díle, ze kterého přečetl několik vybraných kapitol. Četl a všichni přítomní seděli, poslouchali a určitě přemýšleli o tom, jak je možné, že takový mladý člověk dokázal něco tak neuvěřitelného. Zcela právem ho paní Věra Lovecká, hlavní organizátorka autorského čtení, při svém úvodním slově nazvala spisovatelem.

Davidovi jistě všichni přejeme, aby si jeho prvotina našla své čtenáře.

TV Slovácko - reportáž z této akce

 

http://zsvin.rajce.idnes.cz/2015_12_21_Autorske_cteni_Davida_Strnada/