základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 13.01. 2012 Autor článku Autor: admin .

Chaozz - prosinec 2011

Ahoj! V minulém školním roce se zdálo, že z důvodu odchodu paní učitelky Slavíčkové CHAOZZ zanikne. Přišlo nám ale škoda tento oblíbený časopis s tradicí od roku 2003 již dále nevydávat, takže se díky paní učitelce Pálkové dál tisknout bude. V grafické úpravě školního plátku nenajdete žádné výrazné změny, jen obsah se trochu změnil, ale zpracování zůstane stejné, snad teda budete CHAOZZu věrni i nadále.

Vaši šikovní redaktoři budou další řádku let usilovat o to, aby vás bavilo školní časopis číst, aby se s vámi mohli podělit o své zážitky i své slohové výtvory, a doufáme, že se budete těšit, kdy už vyjde další číslo, jak tomu snad bylo doposud.Přiložené soubory:
- Chaozz prosinec 2011