základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 21.12. 2009 Autor článku Autor: admin .

Chaozz - prosinec 2009

Zvoní. Na ten děsivý zvuk bych radši ani nemyslel. Upocené ruce třímající sešit se začínají nervózně kroutit. Nechápu, proč si to vůbec opakuju, když vím, že z této látky stejně dostanu čistou, ničím nezkaženou ... pětku. Pak to přichází - respektive ona přichází. Učitelka matematiky. Škaredě se na ni podívám a ona mi splatí pohled stejnou měrou. Pak zasedne za katedru a vytáhne propisku. Zapisuje do třídnice a já slyším, jak si tiše mumlá: ,,Čtvrtletní písemná práce z matematiky.“ 

Hned, jak dostanu zadání, vytřeštím oči. Připadá mi, že tyto příklady jsme nikdy nebrali. Začnu okusovat tužku a přemýšlím, co s tím mám hergot dělat ...

- krátká ukázka z úvodníku Martina Buchty

Chaozz - prosinec 2009