základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 24.06. 2014 Autor článku Autor: admin .

Chaozz - leden 2014

Bylo čtvrteční odpoledne, venku zataženo, u počítačů fajn. Sešla tu malá skupinka redaktorů –sirotků, neb většina nepřišla, protože jsou na exkurzi v Londýně. Blížil se pátek, už byli unavení a měli napsat článek o besedě, která se konala ten den. A tak jim tak trochu „hráblo“. Začali si prozpěvovat. A tancovat na židličkách…  A tak jsem je začala pozorovat. 

Je to velmi vzácný druh živočicha. Nebojí se slov, dokážou je zkrotit a ochočit pro náš časopis. Každou zimu a každé léto vyhlíží ten náš plátek stovky čtenářů. Mí redaktoři mají těžký úkol, připravit vždy nové neokoukané číslo. Něco, co se nedá nikde jinde sehnat, přečíst. No prostě originál. A to ještě bez chyb. Se všemi správnými měkkými i tvrdými I/Y.

A já jim v tom pomáhám. A to moc ráda, protože to stojí za to. Vždy už tu máme CHAOZZ deset let.

Veronika PálkováPřiložené soubory:
- chaozz leden 2014