základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 24.06. 2014 Autor článku Autor: admin .

Chaozz - červen 2013

Mým prvotním úkolem v redakci byla grafická úprava obsahu a sázení článků, aby se z nich vytvořil úhledný celek. Musím se přiznat, že když se mi v e-mailové schránce hromadily zprávy od našich šikovných redaktorů, vůbec se mi do toho nechtělo. Ale teď, když jsem se do toho pustil, hledám a hledám způsob, kterým bych ještě mohl Chaozz vylepšit. Uvědomuji si, jak strašně mi bude chybět a i kdybych začal psát do jiného, zdaleka to nebude ono. Toto číslo bude věnováno tomu, čeho bychom si měli nejvíce vážit – přírodě, nebo konkrétně zvířátkům. Doufám tedy, že jsme za ten další půlrok udělali s redaktory opět pěkný kus práce a bude se vám dobře číst. Budete mi všichni chybět…

Tomáš Lukeš, 9. APřiložené soubory:
- chaozz èerven 2013
- chaozz èerven 2013 priloha Nase skola