základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 29.11. 2019 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

ČEPS CUP: NEJMLADŠÍ FLORBALISTÉ POSTUPUJÍ

Ve středu 27.11. se konaly okresní turnaje dalšího ročníku celostátního florbalového turnaje ČEPS cup, do kterého se letos přihlásilo 1225 družstev. Naši florbalisté uhráli v loňském ročníku na finálovém turnaji v Ostravě 2. místo, takže prostoru pro zlepšení moc nemají. Zlepšit se by totiž znamenalo celý turnaj vyhrát, to ovšem chce každé z přihlášených družstev. První krok zvládli hoši na výbornou, všech 6 utkání s přehledem vyhráli se skóre 50:7 a postupují do krajského finále. Tým zde čeká nejtěžší fáze turnaje, z nejlepších 10 družstev Zlínského kraje totiž postupuje dál jenom vítěz. Sestava: Michael Maršálek, Adam Staš, Adam Legát, Tomáš Hráček, Dominik Daněk, Patrik Kouřil, Ondřej Strážnický, Matyas Soukeník, Adam Surý, Přemysl Píška, pochvalu zaslouží           „ mladé pušky“ Jakub, Vaculík, Matěj Bujáček a Matěj Staš, trenér Moštěk