základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 29.01. 2020 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

ČEPS CUP – JSME NEJLEPŠÍ V KRAJI !

Ve středu 29.1. se ve sportovní hale Uherský Brod konalo krajské finále dalšího ročníku celostátního florbalového turnaje ČEPS cup, do kterého se letos přihlásilo 1225 družstev. Naši florbalisté se na tento turnaj probojovali jasným vítězstvím v okresním finále. I další krok v cestě za opakováním loňské účasti ve Velkém finále zvládli hoši na výbornou, když všech 6 utkání turnaje vyhráli a postupují do Národního finále východ, které se hraje 20.3. v Olomouci. Zde se utká 8 nejlepších družstev východní části republiky o 3 postupová místa na finálový turnaj do Prahy 20.4.. Ve Zlínském kraji startovalo letos v okresních kolech 75 chlapeckých družstev a všechna zůstala v pořadí za našimi florbalisty, kteří jako posledního soupeře zdolali ve finále hokejisty ze sportovní školy E. Zátopka Zlín 5:2. Sestava: Michael Maršálek, Adam Staš, Adam Legát, Dominik Daněk, Patrik Kouřil, Ondřej Strážnický, Matyas Soukeník, Adam Surý, Přemysl Píška, Jakub Vaculík, Matěj Bujáček, Marek Šašinka a Matěj Staš, trenér Zdeněk Moštěk.

 

Výsledky týmu najdete na:

https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/tym/391/