základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 12.06. 2017 Autor článku Autor: PaedDr. Vladimíra Chmelařová

Budeme bojovat o republikový titul v OVOV.

Okresní kolo proběhlo na našem školním  hřišti za účasti olympioničky a světové rekordmanky Šárky Kašpárkové. Díky skvělým výkonům našich žáků jsme postoupili do kraje, kam také díky bodům postoupili jednotlivci: Tomáš Maleňák a Stella Štefánková.

Závodníci v krajském finále museli absolvovat 6 atletických a silových disciplín, které byly bodovány: 60m, dálka, sedy lehy a shyby za 2 minuty, 1000 m běh a hod kriketovým míčkem. Podle počtu získaných bodů Na otrokovickém atletickém stadionu se 8. června za krásného počasí uskutečnilo krajské kolo OVOV. byli hodnoceni jednak za jednotlivce, ale také za skupiny.

Nejlepší výkony našich :

Ondra Buráň: 620 cm dálka, 80 m kriketový míček, 7.47 s v běhu na 60 m. ……..celkově 2.místo

Martin Korabík: 7,78 s v běhu na 60 m, 59,20 m kriketový míček……………………..celkově 6. místo

David  Ležatka: 490 cm dálka, 51,30 kriketový míček………………………………………..celkově 5. místo

Martin Ležatka: 54,70 m kriketový míček, 3.33 min na 1000 metrů………………….celkově 3. Místo

Adéla Horáková : 39,50 míček, 8,90 s 60 metrů

 

Je velká škoda, že jsou bodově  přehodnocovány silové disciplíny, jinak bychom celou krajskou soutěž s přehledem vyhráli.  Na republiku, která bude na začátku září, zapracujeme na výkonech v sedech lezích, klicích a shybech a budeme bojovat o republikový titul .   

FOTA :