základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 05.01. 2019 Autor článku Autor: admin .

Bronz a brambory z Vánočního florbalu

Posledním turnajem v roce 2018 byl pro naše florbalisty 1. stupně tradiční  Vánoční turnaj, který v úterý 18. prosince uspořádala ZŠ Sportovní ve Městské hale UH. V turnaji startovalo celkem 12 družstev a naše škola do něj nasadila 2 výkonnostně stejné týmy, které ve skupinách zaznamenaly z 10 utkání 9 vítězství, což je posunulo do semifinále. V nich ale ve vyrovnaných zápasech shodně o gól prohrály a potkaly se tak ve vzájemném utkání o 3. místo, které rozhodly až samostatné nájezdy. Není vůbec důležité, který tým byl nakonec 3., podstatné je, že chlapci předvedli výborné výkony a vyzkoušeli si, že se mohou měřit 24.1. v krajském finále ČEPSu   i s výbornými hráči ZŠ Uh. Ostroh a ZŠ Sportovní, kteří obsadili v turnaji první dvě místa.