základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 22.09. 2020 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

Bramboriáda ve školní družině

K čemu slouží brambory, to už všichni dávno víme. Každý z nás přeci miluje pořádný kuřecí řízek s výbornou bramborovou kaší k obědu. Ale že se dá z brambor i něco vyrobit, to jsme se dozvěděli v pondělí 21. září ve školní družině. Z přichystaných bramborových razítek jsme si natiskli krásný podzimní rámeček a z jiných různě velikých brambor jsme si za pomoci dalších přírodnin vyrobili strašidla, skřítky, bubáčky, bramboráčky a jiná podivná bramborová stvoření.

Tohle krásné odpoledne jsme si všichni moc užili, a zároveň jsme mezi námi přivítali na zahradě Podzim.

 

                                 Beata Slavíčková


https://vinohradskadruzina2.rajce.idnes.cz/Bramboriada_21.9.2020/