základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 11.01. 2019 Autor článku Autor: Bc. Jakub Smítal

Beseda s Jakubem Ondrou

Ve čtvrtek zavítal do naší školy zpěvák Jakub Ondra, který žákům ze druhého stupně předvedl svůj talent a popovídal jim o tom, jaký je život pouličního umělce, který cestuje po světě a jeho prací je to, co ho naplňuje a baví - hudba.

O jeho velkém talentu svědčí i to, že je mezi poslední osmičku vybraných interpretů z ČR, ze kterých budou lidé volit zástupce, který se zúčastní letošní soutěže EUROVISION, ve které nás úspěšně reprezentoval loňský účastník Mikolas Josef, který obsadil 6.příčku.

Ještě jednou děkujeme Jakubovi a držíme palce, aby se mu jeho sen o účasti v soutěži splnil.

Fotografie z besedy naleznete zde:  https://zsvin.rajce.idnes.cz/2019_01_10_Jakub_Ondra/

 

Pokud byste chtěli Jakuba Ondru podpořit, tak si stáhněte v APPSTORE/GOOGLE PLAY aplikaci nazvanou EUROVISION.

 

Hlasujte pro Space Sushi!/Vote for Space Sushi!