základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 22.01. 2018 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

Barevnější svět je lepší...

…a jakou barvu máte nejraději vy? Děti žijí ve světě plném barev a mnohdy si to ani neuvědomují. Některé barvy nás velmi uklidňují a jiné zase přinášejí inspiraci a podporují naši kreativitu. V pátek odpoledne si děti ze školní družiny vyzkoušely, jaké barvy dokážou ovlivnit jejich vnímání a jak dobře je znají.  Vědomostí není nikdy dost a nebylo vůbec jednoduché rozluštit, jaké barvy vzniknou po jejich sloučení nebo si v časovém limitu zapamatovat co nejvíce barev. Následovala také křížovka a doplňovačka v cizím jazyce. Paměť jsme si procvičili hledáním geometrických tvarů konkrétních barev a jednoduchou kresbou. Celé odpoledne jsme si moc užili.

 

FOTOGALERIE

 

                                                  Aneta Šupinová