Fotogalerie
 


Základní škola Pod Vinohrady 1420
688 01 Uherský Brod
telefon 572 634 321
info@zsvin.czZvětšit mapu

PODPORUJÍ NÁS
základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 14.05. 2018 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

Bára nám přivezla bronz

 

Dětem ze školní družiny přivezla Barbora Sedláčková ukázat svoji bronzovou medaili z Mistrovství světa juniorů ve florbalu, které se konalo v květnu ve švýcarském St. Gallen a Herisau. Svým gólem na 3:1 zápas s Polskem rozhodla.

Pro děti to byl neskutečný zážitek. Báru přivítaly bouřlivým skandováním a potleskem. Ta se s dětmi vyfotila a zavzpomínala na svoje roky prožité ve školní družině i na svoje florbalové začátky v 1. AC.

Přejeme ještě hodně florbalových úspěchů ve svém oddíle FBC Ostrava i v reprezentaci!

 

 

Ve fotogalerii jsou i fotografie z archivu ŠD a školy.

 

FOTOGALERIE