základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 15.02. 2016 Autor článku Autor: admin .

Automat zdravé výživy

Už několik let na naší škole probíhá projekt na zdravou výživu s automatem Happysnack. V tomto automatu si děti můžou zakoupit mléčné výrobky různých chutí. Koordinátorkou na naší škole je paní asistentka Ilona Kratěnová. Jakékoliv dotazy o tomto projektu, nabídce v automatu můžete psát na emailovou adresu kratenova@zsvin.cz.

 

Děti v září obdržely kartičky do automatu, na které si dobíjí kredit. Na základě dobití kreditu si děti můžou z automatu vybrat mléčné výrobky dle své chutě.

 

V projektu Happysnack je zapojeno 480 největších základních a středních škol po téměř celé České republice (vyjma Jihočeského a Karlovarského kraje) s dosahem na 200 000 žáků. Garant tohoto projektu je Poradenské centrum Výživa dětí. Profesionální nutriční terapeutky pečlivě kontrolují vhodnost nabízeného sortimentu ve školním automatu. Happysnack pod svou hlavičkou sdružuje dva dotační projekty Podpora spotřeby školního mléka a Ovoce a zelenina do škol.

Odkaz stránek, kde se můžete podívat na různé novinky a akce: www.happysnack.cz