základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 08.02. 2017 Autor článku Autor: admin .

Anketa SPORTOVEC OKRESU - hlasujte pro Martina a Davida

Od pondělí 6.2. je vyhlášena tradiční anketa týdeníku Dobrý den s Kurýrem SPORTOVEC OKRESU. V kategorii jednotlivců do 15 let jsou nominováni žáci ZŠ Pod Vinohrady a hráči týmu starších žáků 1. AC Uh. Brod Martin a David Ležatka. Podpořit je můžete několika způsoby: zasláním kuponů, které najdete v každém čísle týdeníku, prostřednictvím aplikace iDobryDen  z mobilního telefonu nebo přes internet. 


HLASOVAT  MŮŽETE  DENNĚ,  STAČÍ  OTEVŘÍT  PŘIPOJENÝ  PLAKÁT  A  KLIKNUTÍM  SE  DOSTANETE  PŘÍMO  NA  STRÁNKU  HLASOVÁNÍ  ( je potřeba mít emailovou adresu).

              

O HRÁČÍCH:

David a Martin se  florbalu se věnují od 1. třídy, soutěžně za 1. AC Uh. Brod hrají 5 let, jsou žáky 7. ročníku sportovní třídy ZŠ Pod Vinohrady Uh. Brod. Vždy vynikali nejen produktivitou, ale především herním projevem. Jsou typem kreativních hráčů, které by si přál v týmu každý trenér. O jejich kvalitách hovoří i to, že přestože jsou stále věkem mladší žáci, převyšují již druhým rokem ostatní hráče v kategorii starších žáků, vloni i letos ovládají suverénně statistiky produktivity.

V letech 2014 - 2016 byli lídry školního týmu ZŠ Pod Vinohrady , který 3 x po sobě zvítězil v Republikových finále školního florbalu, v roce 2016 v konkurenci 1462 družstev. Vloni vládli střeleckým statistikám nejprestižnějších florbalových turnajů Hummel Cup a Prague Games. Na největším mládežnickém turnaji Prague Games 2016 obsadili  s týmem 1.AC UB 2. místo. V barvách 1.AC  zvítězili ve Zlínské lize starších žáků a přes baráž postoupili mezi 12 nejlepších družstev na finále MČR do Ústí n.L. Zde obsadili s týmem, jehož 2/3 tvořili mladší žáci a oni v něm byli nejmladší, vynikající 6. místo.

Aktuálně vedou s týmem 1.AC bez ztráty bodu tabulku Zlínské ligy, jsou lídry kanadského bodování soutěže i družstva 1.AC, přitom jsou v něm stále nejmladší.Přiložené soubory:
- Kanadské bodování
- plakat sportovec okresu 2017