základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 07.01. 2020 Autor článku Autor: Mgr. Iva Frenzlová

Ani letos jsme na zvířátka nezapomněli!

 

Moc jsme se na tento den těšili. Přestože je venku téměř jarní počasí, blíží se Vánoce! A my jsme ani letos nezapomněli na zvířátka. Vybaveni štědrými dary z domova jsme vyrazili za svým cílem. Myslíme, že zajíčci, srnky a ptáčci budou moc spokojeni. A to máme radost. Sami jsme si pak udělali vánoční posezení v cukrárně, obdařili se dárky a společně tak strávili předvánoční školní čas. Vše jsme zakončili výborným obědem ve školní jídelně. Přejeme všem krásné, klidné a pohodové Vánoce!

                                                                                                                                                                       7.B