základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 09.05. 2018 Autor článku Autor: PaedDr. Vladimíra Chmelařová

Aerobictour v Uherském Brodě

 

Zaplnělá sportovní hala byla svědkem nejlepších týmových choreografií v aerobiku v rámci Aerobictour.

48 týmů rozdělených na technické a estetické podle čtyř věkových kategorií bojovalo o osm sad medailí. Díky štědrosti sponzorů dostaly všechny zúčastněné týmy dárky, nejlepší týmy sady medailí a také velkou pizzu od Špica Pizza, dort od Adria Gold a velký frgál . Mezi největší dárce patřilo město Uherský Brod, Nadace Bří Lužů, Česká zbrojovka, Niveko, Ovocňák, Janny Lane, Prima Bilavčík, Pneu Nejedlík a další. Firma Tekoo zajistila pro všechny závodnice nanuk .

Po dlouhých 8 letech se tak náročná soutěž odehrála v Uherském Brodě.  Věděla jsem, že bez podpory rodičů by nebylo možné tak náročný podnik uskutečnit. Pomohli sehnat sponzory, zajistit dárky pro všechny, nachystat halu, vytvořit plakáty , diplomy, zajistit občerstvení.

Nejdůležitější pro zdárný průběh celé soutěže bylo také kvalitní ozvučení, které bylo v režii pana Nováka, který ozvučuje také známou kapelu Street 69, frontman Jirka Strážnický byl hostem a všem zúčastněným zazpíval několik písniček .  Čas strávený čekáním na výsledky vyplnila skupina Glitters z Nivnice. V neposlední řadě děkuji za profesionální průvodní slovo celou soutěží Filipovi Bartkovi z Radia Rock Max a Zlín, našemu bývalému žákovi.

Výsledky:

Všechny tři naše skupiny získaly bronzovou medaili  !  Velká gratulace.

8. května jste je mohli vidět vystoupit na Brodském Máji.

FOTA ZDE :