základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 06.04. 2016 Autor článku Autor: PaedDr. Vladimíra Chmelařová

Aerobictour opět startuje!

1.       kolo Aerobictour zahájilo velkým úspěchem našich děvčat. Nejstarší děvčata pod vedením Lucie Struhelkové získala stříbro za profičíčkami z Prostějova, které se účastní mimo jiné evropských soutěží. Ta naše děvčata porazila pouze řadou gymnastických prvků, které zařadila do své aerobikové sestavy.

Sestava: Lišková Monika, Gajdošová Blanka, Josefíková Magda, Nejedlíková Nikol, Meindlschmidová Šárka, Hniličková Terezie, Luxová Tereza, Horáková Diana, Bartošová Adéla, Havlíková Anna.

2.       Bronzovou medaili získaly také naše nejmladší. Na své první soutěži podaly skvělý výkon a právem odvážely domů medaile. Jejich skladba s názvem Upíři na scénu získala největší aplaus publika.

Sestava: Struhelková Laura, Flekačová Markéta, Gašpárková Natálie, Gazdíková Alžběta, Bábíčková Edita, Němcová Viktorie, Bujáčková Barbora, Vystrčilová Veronika, Petrželková Julie.

3.       Bronzovou medaili získaly také slečny pod vedením naší nejlepší reprezentantky a letošní vítězky aerobictour jednotlivců, Moniky Hubáčkové, se skladbou RIO . Tato děvčata den před soutěží v chladném počasí otvírala nový dopravní terminál.

Sestava: Mahdalová Veronika, Juříková Tereza, Klonová Natálie, Ondrůšková Michaela, Synčáková Barbora, Gálová Barbora, Gálová Adéla, Jálová Silvie, Machalíková Klára, Polášková Markéta, Rybníkářová Anna, Nejedlíková Andrea, Vráblíková Dagmar, Vráblíková Aneta.

4.       Čtvrtou skladbou našich děvčat je sestava slečen pod vedením Kristýny Mahdalové s názvem Fitness Girls. Sestava plná technických prvků skončila na nepopulárním 4. místě. Musím podotknout, že svým věkovým průměrem byla suverénně nejmladší.

Sestava : Běláková Edita, Keňová Edita, Adámková Nela, Pomykalová Adriana, Grumelová Veronika, Lukešová Lucie, Miklášová Barbora, Slováková Kristýna.

 

Ve fotogalerii najdete také fotky z páteční akce na nádraží.

 FOTA :