základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 24.02. 2016 Autor článku Autor: PaedDr. Vladimíra Chmelařová

Aerobičky zahajovaly ples v Uherském Brodě a Hradišti.

 

Ještě před dubnovým zahájením nové sezóny v aerobiku skupin si naše nejstarší aerobičky vyzkoušely před naplněným sálem čerstvě naučenou sestavu a nové dresy. Při převlékání na DK v Uh. Brodě zjistily, že má vedle šatnu také hlavní host večera, Petra Černocká, kterou neváhaly požádat o fotku a autogram. Myslím si, že vystoupení na plesech je skvělou reklamou pro brodský aerobik.

Poděkování patří trenérce Lucii Struhelkové a všem děvčatům: Anně Havlíkové, Šárce Meindlschmidové, Adéle Bartošové, Tereze Luxové, Terezii Hniličkové, Magdě Josefíkové, Blance Gajdošové, Monice Liškové a Dianě Horákové.

FOTA :