základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 18.09. 2023 Autor článku Autor: admin .

Adaptační pobyt 6.ABC

V letošním školním roce jsme uspořádali adaptační pobyt pro žáky 6. ročníků. Společně jsme vyjeli na tři dny autobusem do penzionu Boďa v Horním Němčí. Po celou dobu pobytu nám až neuvěřitelně přálo počasí.

 

První den si šesťáci dosyta užili koupání, volejbal, fotbal, beach, trampolíny, nohejbal v místním krásném areálu. V průběhu dne se žáci stmelovali pomocí her, které jim připravovaly třídní učitelky. Nejvíc si užili heliový dýchánek.

 

Druhý den nás čekal výšlap na rozhlednu Obecnice nad obcí Korytná a po vydatném obědě a následném odpočinku jsme si ještě skočili posbírat pár hříbků do místního lesíku.

 

Poslední den po snídani jsme se sbalili a hurá domů.

 

paní učitelky Štefánková, Píšková, Bartošová a  Kratěnová a třídy 6.A, 6.B a 6.C

FOTOGALERIE