základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 06.02. 2020 Autor článku Autor: Mgr. Petra Hrabovská

A Bold Rabbit

Čtvrteční dopoledne 6. února 2020 jsme se čtvrťáky strávili na anglickém divadle s názvem A Bold Rabbit. Šlo vlastně o anglicko – českou pohádku s písničkami inscenovanou jako učební pomůcku pro angličtináře začátečníky. Všichni jsme se těšili na plešatého králíka (rabbit) a on z toho vyšel jiný ušák. Hlavní postavou se ukázal zajíc (hare), který se vydal do světa, kde by to bez znalosti světového jazyka šlo jen velmi těžce. Až na tenhle drobný detail bylo celé představení plné humoru, anglických slovíček i ustálených výrazů, které nám byly servírovány v takové rovnováze, že i ten nejnezkušenější divák se dobře bavil a příběhu rozuměl. Až je s podivem, jak milé představení se dá zvládnout se třemi kulisami, ve třech hercích a se třemi páry králičích uší.

A až se budete fotit někde ve Špindlu, be careful, he is probably frozen :)!


Petra Hrabovská a čtvrťáci

 

 https://zsvin.rajce.idnes.cz/A_Bold_Rabbit_4.ABC_6.2.2020/