základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 30.06. 2022 Autor článku Autor: admin .

6.národní kolo soutěže Talent pro firmy T-PROFI

V pondělí  27. 6. 2022 se vybraní žáci 5.ročníku naší školy vydali společně se studenty COPT UB do Prahy na finále celostátní soutěže T_PROFI.  V této soutěži celý tým společně sestavuje ze stavebnice Merkur pohyblivý model skutečného zařízení. Přípravy na soutěž začaly hned druhý den ráno, kdy týmy byly obeznámeny zadáním a pravidly. Úkolem bylo v daném časovém limitu sestavit funkční model jaderného reaktoru a jeho chladicí soustavu. Sestavit model a odevzdat ho porotě se podařilo ještě před uplynutím času.

Kritéria hodnocení byla nekompromisní a po třech hodinách jsme obhájili 3. místo.

Po celou dobu soutěže jsme byli ubytovaní v Aquapalace Hotel Prague, který nám první den poskytl neskutečné zážitky v Aquaparku. Domů jsme si sebou odvezli obrovský úspěch a spoustu zážitků.

Markéta Jílková

 

 

 Přiložené soubory:
- foto1 T-PROFI 2022
- foto2 T-PROFI 2022