základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 19.07. 2019 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

5. táborový den

Pátek patřil aktivnímu odpočinku a zábavě, děti si užívaly ve sportovním areálu Niva v Pitíně. Předtím proběhlo na hřišti školy vyhodnocení táborových soutěží jednotlivců i družstev a předání medailí, kterých bylo rozdáno přes 200. Zároveň byli vyhodnoceni a odměněni 3 nejmladší účastníci sportovního tábora – Tobias Jan Omasta, Sofie Omelková a Denisa Kučerová, kteří sice až po prázdninách začínají chodit do 1. třídy, ale za zvládnutí celotýdenního programu mají už teď 1*.

Naše poděkování za podporu patří firmám : VOMA, TEKOO, COME, Rojal, Adriagold, pekárna Delta a FINOD, děkujeme i rodičům, kteří přispěli drobnými dárky.

Všechny děti zaslouží pochvalu za kázeň, díky které nedošlo během celé akce k žádnému vážnějšímu úrazu.

 

                                                         Mgr.Zdeněk Moštěk     

 

FOTA 5.DEN