základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 06.05. 2016 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

5.místo na dopravní soutěži

Ve čtvrtek 5.května se naše škola zúčastnila okrskové dopravní soutěže školních družin na DDH v Uherském Brodě. Naši družinu reprezentovalo družstvo čtyř žáků třetích tříd. Děti předvedly své znalosti při dopravních testech, dodržování dopravních předpisů při jízdě na kole a jízdě zručnosti. Naši malí cyklisté získali pro družinu pěkné 5. místo z celkem 12 zúčastněných skupin.

Poděkování za snahu a přípravu patří těmto žákům: Míši Ondrůškové, Martině Smetanové, Davidu Račickému a Tobiáši Vaculíkovi.

 Děkujeme a všem účastníkům přejeme hodně sil do dalších akcí.

 

FOTA ZDE:

 

 

                                           Mgr.Katka Štefánková