základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 18.07. 2019 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

4. táborový den

Dnes byly dokončeny a dohrány všechny soutěže ve florbalu, kopané, sportovních hrách a v aerobiku. Dětem tím skončila soutěžní část tábora a zítra je čeká relaxace, sportování i zábava ve Sportcentru Niva v Pitíně.

Sraz jako každý den kolem 8:00, od 8:40 proběhne vyhlašování soutěží a předání medailí. Odjezd do Pitína 10:00, návrat kolem 15:00. Snídaně ve škole, ostatní stravování i pití mají děti zajištěno. S sebou: batoh, věci na koupaliště, větší ručník, láhev na pití, pokrývka hlavy, léky proti nevolnosti v autobuse (dát doma při odchodu - cesta trvá ale jen cca 20 minut), igelitový sáček pro případ nevolnosti, drobné kapesné. V areálu je koupaliště i několik hřišť, které budeme využívat, proto je potřeba mít sportovní obuv a oblečení.  

 

                                          Mgr.Zdeněk Moštěk  

 

FOTA 4.DENPřiložené soubory:
- Florbal - výsledky