základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 23.08. 2015 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

4.den - 10. ročník sportovního tábora

Čtvrteční program byl velmi pestrý a hodně soutěživý. Florbalisté a fotbalisté pokračovali ve svých rozehraných zápasech. Ti ostatní soutěžili v různých hrách. Po obědě  měly všechny děti svůj program na koupališti.

V závěru dne byly vyhodnoceny nejen čtvrteční soutěže , ale i tři nejlepší družstva ve štafetovém závodě.

Tento poslední soutěžní den si za své sportovní výkony a snahu odnesl každý účastník sportovního tábora pamětní list.

Všichni sportovci si zaslouží pochvalu za zvládnutí náročného programu ve velmi horkém počasí.

 

Výtvarníci dnes dokončovali květinový závěsný věneček a plnili látkovou kočičku polystyrénovými kuličkami. Pro svůj odpočinek opět zvolili herny ve školní družině, herní prvky na zahradě a hlavně koupaliště. I holky z výtvarného tábora byly v závěru dne oceněny pamětním listem.

 

FOTA SPORT - 4.DEN:

 

FOTA VÝTVARKA - 4.DEN:

 

1.den    2.den    3.den    4.den    5.den tábora