základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 17.07. 2019 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

3. táborový den

Středeční program byl tradičně velmi nabitý. Mladí sportovci byli rozděleni do 10 družstev a ve venkovním areálu školy závodili v letním biatlonu. Během dopoledne zvládli všech 45 plánovaných soubojů, které byly velmi napínavé. Protože jsme po obědě navštívili koupaliště, stihli jsme z plánovaného odpoledního herního pětiboje jen 3 kola a zbylých 8 kol (40 zápasů) absolvují družstva ve čtvrtečním dopoledním programu.

 

Družstva soutěží v těchto disciplínách: běžecké pexeso, kopací pelota, střižba, hody na koš a vybíjená. Všichni závodníci zaslouží pochvalu za zvládnutí mimořádně náročného programu. Vyhodnocení všech soutěží a předání medailí proběhne v pátek před odjezdem do Sportcentra Niva Pitín.

 

Reportáž z tábora na TV Slovácko:  https://itvs24.cz/node/1174

 


                                                 Mgr.Zdeněk Moštěk     

 

FOTA 3.DEN