základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 23.08. 2015 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

3.den - 10. ročník sportovního tábora

Ve středu se opět soutěžilo. Pro děti  připravili vedoucí závod družstev na Maršově. Vzhledem k velmi horkému počasí proběhl celý závod ve stínu v lese. Závodníci byli rozděleni do 11 družstev, ve kterých byli všechny věkové kategorie. Pro své týmy během závodu sbírali cenné body  potřebné k zisku medailí (výsledky viz tabulka). Ty se opět rozdávaly v závěru dne. Odpoledne děti pobývaly opět na koupališti.

Na Maršově se soutěžilo v těchto disciplínách: najdi svůj tým, kuželky, štafetový závod s nošením, sběr hříbků, nošení míčku na raketě, štafetový závod kolem kuželů, hod na cíl, čára a žebřík.

 

FOTA SPORT 3.DEN:

 

FOTA VÝTVARKA 3.DEN:

 

1.den    2.den    3.den    4.den    5.den tábora


Přiložené soubory:
- výsledky závodu na Maršovì