základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 16.07. 2019 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

2. táborový den

Dnes se účastníci tábora rozdělili do 4 skupin podle zvoleného zaměření. Čtyřicet florbalistů absolvovalo svůj program ve sportovní hale, dopoledne soutěžili, odpoledne rozehráli turnaj. Soutěže fotbalistů (17 hráčů) proběhly na školním hřišti. Děvčata z aerobiku (15) trénovala v malé tělocvičně a zájemci o sportovní hry obsadili velkou tělocvičnu v počtu 25. Dnes zahájené soutěže v jednotlivých sportech budou dokončeny ve čtvrtek a vyhodnoceny v pátek, dopoledne před odjezdem na výlet. Ve středu budeme opět bojovat o 60 medailí v soutěžích družstev: o 30 v dopoledním biatlonu a rovněž o 30 v odpoledním herním pětiboji. Družstva budou sestavena tak, aby byla věkově vyvážená a měla stejný počet chlapců a děvčat (7+3).

 

                                                       Mgr.Zdeněk Moštěk     

 

FOTA 2.DEN