základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 15.07. 2019 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

1. táborový den

První den sportovního tábora absolvovalo 99 účastníků (68 chlapců a 31 děvčat). Proběhl celodenní sportovní víceboj jednotlivců v celkem 11 disciplínách. Změřili jsme téměř 1100 výkonů, vyhodnotili a předali 10 sad medailí. Každý z účastníků zvládl všechny disciplíny, kázeň i snahu dětí hodnotíme na velmi dobré úrovni. V úterý a čtvrtek jsou v plánu hry a soutěže podle zvoleného zaměření - děti si je mohou měnit.. Ve středu proběhnou soutěže družstev v biatlonu a hrách. Při teplém počasí budeme prokládat program návštěvou koupaliště. Na pátek plánujeme za pěkného počasí celodenní výlet, v plánu je Sport klub Niva Pitín - upřesníme. 

Omlouvání: odhlášení dítěte provádějte pokud možno den předem telefonicky či emailem. Při odhlášení ráno můžete odebrat celodenní stravu v jídelně, za další dny se vrací peníze. Při nenastoupení dítěte na tábor bez omluvy se peníze nevrací. Zkontrolujte doma své děti, jestli nemají klíště. Program končíme vždy v 15:30, takže pokud to není nezbytné, choďte si pro děti až o tomto čase, míváme vyhodnocování a mohou pak chybět na stupních vítězů. Po ukončení si děti vyzvedněte u jejich vedoucích na hřišti. Pokud požadujete potvrzení o uhrazení tábora pro zaměstnavatele, uvádějte na formuláři jako pořadatele Sportovní klub 1.AC Uherský Brod.

 

Děkujeme všem rodičům, kteří věnovali na tábor ceny do soutěží.

 

 

                                              Mgr.Zdeněk Moštěk  

 

FOTA 1. DEN