základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 23.08. 2015 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

1.den - 10. ročník sportovního tábora

Za velmi krásného počasí začal 10. ročník sportovního příměstského tábora, kterého se letos účastní více než 110 dětí. Hlavní programovou náplní jsou rozmanité pohybové aktivity, hry, soutěže a tréninky, vše zábavnou formou. Děti mají možnost zvolit si sport, kterému se budou po celý týden věnovat více. V nabídce je florbal, atletiku, aerobik, míčové hry, fotbal, sportovní hry a volejbal. Chybět nebude ani koupání, celodenní výlet a různé netradiční sporty.

 

V pondělí byly děti rozděleny do kategorií podle věku a soutěžily v atletickém desetiboji. Nejlepší byli v závěru dne odměněni diplomem a medailí (výsledky viz přílohy). Nutno podotknout, že bodovací tabulky, které jsme použili, vytvořili pro školní sportovní soutěž OVOV olympijští vítězové v desetiboji Robert Změlík a Roman Šebrle. Rozdáno bylo dnes 10 sad medailí.

 

Zpestřením dne bylo pro starší kategorie koupání, mladší využili odpočinku ve školní družině nebo hráli přehazovanou na školní zahradě.

 

PERSONÁLNÍ OBSAZENÍ TÁBORA:

Hlavní vedoucí: Mgr. Zdeněk Moštěk - ředitel ZŠ Pod Vinohrady

Zástupce vedoucího: Aleš Řezníček - ředitel DDM Uh. Brod

Zdravotník, web: Dagmar Mandíková - vedoucí vychovatelka ŠD ZŠ Pod Vinohrady

Atletika, sportovní hry: Mgr. Šárka Meindlschmidová - učitelka TV ZŠ Pod Vinohrady

Florbal: Mgr. Ondřej Hudeček – učitel TV SPŠ UB, Aleš Řezníček

Kopaná: Mgr. Richard David – učitel TV COPT UB, Roman Daněk – asistent ZŠ Pod Vinohrady

Míčové hry, odbíjená: Aneta Šupinová - vychovatelka ZŠ Pod Vinohrady

Aerobic: Kristýna Mahdalová – trenérka 1. AC Uh. Brod

 

Novinkou letošního roku je výtvarný tábor. Toho se účastní 20 dětí, které výtvarně tvoří pod vedením učitelky Petry Bzirské. Jejich aktivity budou denně prezentovány a výtvarná či keramická díla Vám nejvíce přiblíží nabídnutá fotogalerie.

FOTA SPORT - 1.DEN:                      FOTA VÝTVARKA - 1.DEN:

 

1.den    2.den    3.den    4.den    5.den táboraPřiložené soubory:
- Desetiboj ml. chlapci
- Desetiboj nejml. holky
- Desetiboj starší chlapci
- Desetiboj ml. holky
- Desetiboj nejstarší holky
- Desetiboj nejstarší chlapci
- Desetiboj nejml. chlapci
- Desetiboj starší holky