základní škola Pod Vinohrady
ZSvin.cz -> Článek
Datum přidání článku Datum: 20.03. 2022 Autor článku Autor: Dagmar Mandíková

Florbal ve školní družině

Jedním z nejoblíbenějších kroužků v naší školní družině je florbal pod vedením pana učitele Romana Daňka. Děti se učí základy této moderní a oblíbené hry: správné držení florbalové hokejky, herní postavení, práci s míčkem, přihrávky i střelbu. Díky nápaditým průpravným hrám a soutěžím se děti ve hře zdokonalují a zvládnou už odehrát i florbalové zápasy, které jsou stále více součástí tréninků. Žáci se při florbalu kromě herních dovedností nauč jako sportovci chovat, ctít zásady fair play, pracovat v týmu, překonávat překážky, dodržovat kázeň, respektovat soupeře i přijmout porážku. Především si ale společně užijí spoustu zábavy a zážitků, které sport přináší.

 

                                                Gabriela Mlíčková

 

https://vinohradskadruzina2.rajce.idnes.cz/Florbal_ve_skolni_druzine_2021_22/